Beylikdüzü Kiralık Apart

Beylikdüzü Kiralık Apart Fiyatları ve İletişim Bilgileri

Beylikdüzü kiralık apart hakkında tüm detaylara bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Günlük kiralık apart hizmeti almadan önce aklınıza takılan sorular için bize ulaşın. Tüyap fuar alanı yakınlarında apart kiralama fiyatları firmalar arasında 119 tl’den başlamaktadır.

Konaklama hizmeti alacak kişilerin önceden firmamızı arayarak rezarvasyon yaptırması sağlıklı olacaktır. Fuar zamanları ve özel günlerde yoğunluk sebebiyle Beylikdüzü bölgesinde kiralık apart talebi yoğunluk nedeni ile firmalar tarafından karşılanmakta zorluk yaşanmaktadır.

Beylikdüzü kiralık apart fiyatları
Beylikdüzü kiralık apart

Kiralık apartlar Beylikdüzü bölgesinde Last Point Residence’de saatlik, günlük, haftalık veya daha uzun süreler için eşyalı şekilde kiralanabilmektedir. Tüyap fuar alanına gelen iş adamları ve ziyaretçiler Beylikdüzü kiralık apart ihtiyacını firmamız tarafından karşılamaktadır.

Beylikdüzü kiralık apart fiyatları

Konaklama yapacak kullanıcıların büyük çoğunlu için dairelerin fiyatları öncelik olarak gelmektedir. Bu yüzden sizler için beylikdüzü kiralık apart fiyatları hakkında genel bilgilendirme olarak bu metni hazırladık. Öncelikle bilinmesi gereken kiralık apart fiyatları Beylikdüzü bölgesinde firmadan firmaya değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden apart kiralama yapmadan önce lütfen fiyat sorarak rezarvasyon yapınız.

Beylikdüzü kiralık apart fiyatları

  • 1+0 Eşyalı apart fiyatı – 119 tl
  • 1+1 Eşyalı apart fiyatı – 199 tl
  • 2+1 Eşyalı apart fiyatı – 299 tl

Fiyatlarda uzun dönemli kiralamalar için indirim yapılmaktadır. Lütfen uzun süreli apart daire kiralamadan önce bizimle iletişime geçerek fiyat alın. Apartlar full eşyalı ve internetli şekilde sizlere teslim edilmektedir. Apartlarımızda 7/24 güvenlik kamerası mevcut ve girişlerde kimlik sorulmaktadır.

Sizler için dairelerimiz her zaman dezenfekte edilerek konaklamaya hazır bir şekilde bekletmekteyiz. Dairelerimizdeki en ufak şikayetinizde daire değiştirme hakkınız mevcuttur. Konaklamadan kaynaklı her türlü sorununuz için bir telefonla size yardımcı olacağız. Fuara gelen ve iş için uzun konaklama yapcak kişilere özel indirimler yapmaktayız bu yüzden uzun süreli kiralama yapacak kişiler arayarak net fiyat alabilir.

Makalemizde apart kiralama hizmeti hakkında aklınıza takılacak tüm sorunları yazmaya çalıştık. Aklınıza takılan ve bizim yazmadığımız diğer soru ve sorunlarınız için makale altında yorum atabilir veya bize iletişim yollarından ulaşarak aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Genel olarak apart kiralama hakkında sizleri bilgilendirebildiysek ne mutlu bize okuduğunuz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Last Point Günlük Kiralık Konaklama Beylikdüzü Last Point

Beylikdüzü kiralık apart fiyatları için hemen firmamıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz tıklayın . >>>>> Last Point Last Point Günlük Konaklama

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz en kısa sürede yardımcı olucaktır lütfen mesajınızı bırakınız.
👋 Nasıl yardım edebilirim?