Beylikdüzü Apart Otel

Beylikdüzü apart otel ve konaklama hakkında bilgiler

Beylikdüzü apart otel arayan müşterilerimiz için bu makalemizde fiyatları , iletişim bilgileri ve genel bilgiler paylaşılacaktır. Makalemizde yer almayan diğer soru ve sorunlarınız için lütfen iletişime geçin.

Tüyap civarı konaklama Last Point firması olarak Last Point Residence Beylikdüzü’nde sizlere hizmet etmekteyiz. Dairelerimiz 1+0, 1+1, 2+1 olarak çoklu kişi olarakta konaklamaya imkan vermektedir.

Apart otelimizde konaklayan misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde odalarımız hazır bulunmaktadır. Sadece yiyecek ve içecek konaklama yapacak kişiye aittir. Odalarımıza sınırsız internet bulunmaktadır.

beylikdüzü apart otel fiyatları
Beylikdüzü apart otel

Beylikdüzü apart otel fiyatları

İstanbul’un Beylikdüzü ilçesi Tüyap yakınlarında fuar alanı olmasından ötürü apart otel yoğunluğu bulunmaktadır, bu Beylikdüzü apart otel fiyatları aşağı yukarı her firma için aynı fiyatlardan başlamaktadır. Apart otel fiyatları 119 tl ile 399 tl arasında günlük fiyat olarak değişmektedir. Beylikdüzü Last Point Residence’de bulunan firmamız siz değerli müşterilerimizin konaklama ihtiyaçlarını uzun zamandır sorunsuz şekilde karşılamaktadır. Beylikdüzü civarında konaklama yapmak için apart arayışlarınıza dairelerimizde sorunsuz ve konforlu şekilde karşılık vermekteyiz.

Apart Günlük Kiralık Beylikdüzü

Beylikdüzü günlük kiralık apart hizmetimizden faydalanmak için lütfen iletişime geçin. Firmamız bünyesinde bulunan daireler büyüklüğüne göre fiyatlandırılmıştır. Fiyatlar 1+0 daire 119 tl günlük fiyat’tan başlar ve 1+1 , 2+1 daire olarak 399 tl kadar bulabilmektedir.

Günlük kiralık apart hizmeti almadan önce lütfen iletişime geçin.

Last Point Konaklama Beylikdüzü Günlük Kiralık Apart Daireler

Firmamıza ulaşmak için tıklayın ve yol tarifi veya telefonla hemen arayın. Müşteri temsilcilerimiz ve firmamız 7 gün 24 saat aktif olarak hizmet vermektedir. 24 saat açık günlük kiralık daire hizmetlerimiz için bizlere ulaşmak için hemen tıklayın. >>>> Last Point Konaklama

Beylikdüzü apart otel fiyatları
Beylikdüzü apart otel fiyatları

 

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz en kısa sürede yardımcı olucaktır lütfen mesajınızı bırakınız.
👋 Nasıl yardım edebilirim?