Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire 2 + 1 Eşyalı

Beylikdüzü günlük kiralık daire 2 + 1 fiyatları ve kiralama koşulları

Beylikdüzü günlük kiralık daire 2 + 1 fiyatları 299 tl’den başlamaktadır. Daireler eşyalı ve tüm faturalar firmamıza ait olmakta olup sınırsız internet mevcuttur. Konaklama yapmadan önce müşterilerimiz firmamızı arayarak dairelerin müsaitlik durumu hakkında bilgi alabilirler. Uzun süreli konaklamalar için  fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir, doğru fiyatı müşteri temsilcimizle görüşerek alabilirsiniz. 18 Yaşından küçükler yanında ailesinden kimse olmadan firmamızdan daire kiralayamaz ve dairelerimizde konaklama yapmak için Türk vatandaşlarından kimlik bilgileri yabancı misafirlerimizden pasaport bilgileri alınmaktadır.

Firmamıza hemen ulaşmak için tıklayın >>> Last Point Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

"<yoastmark

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire Fiyatları

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire 2 + 1 Eşyalı 2022 yılında gelen zamlarla birlikte çok etkilenmiş sayılmaz. Bu kısımda sizlere 2+1 eşyalı günlük kiralık daire fiyatları ve diğer dairelerimizin fiyatları  hakkında genel bir bilgilendirme yazısı sunacağız. Fiyatlar her firmada farklılık gösterebilmektedir ve mutlaka kiralama yapmadan önce arayarak net fiyatı öğreniniz.

Eşyalı Günlük Daire Fiyatları

  • 1+0 eşyalı günlük kiralık daire 119 tl
  • 1+1 eşyalı günlük kiralık daire 199 tl
  • 2+1 eşyalı günlük kiralık daire 299 tl

Firmamız bünyesinde Beylikdüzü bölgesinde jakuzili günlük kiralık daire bulunmaktadır. Bu dairelerimizde fiyatlar özel günlerde değişkenlik göstermektedir. Ancak normal günler için sabit fiyat 250 tl jakuzili günlük kiralık daire hizmetimiz de mevcuttur.

Bu yazımızda Beylikdüzü Last Point Residence‘de bulunan 2+1 eşyalı günlük kiralık daire ve diğer dairelerimiz hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştık, lütfen aklınıza takılan diğer soru ve sorunlarınız için bizimle hemen iletişime geçin.

 

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz en kısa sürede yardımcı olucaktır lütfen mesajınızı bırakınız.
👋 Nasıl yardım edebilirim?