Tüyap Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Tüyap Beylikdüzü günlük kiralık daire aramalarına yeterli cevabı verecek miktarda dairemiz mevcuttur. Tüyap Beylikdüzü günlük kiralık daire arayan fuar müşterileri veya günlük ya da saatlik konaklama ihtiyacı duyan herkesi Beylikdüzü bölgesinde bulunan günlük kiralık daire firmamız Last Point Konaklama’ya bekleriz. Gelmeden önce mutlaka telefonla arayarak rezarvasyon yaptırınız.

Tüyap Beylikdüzü günlük kiralık daire fiyatları web sitemizde yazdığı gibi 119 tl’den başlamaktadır. Tüyap yakınlarında günlük kiralık daire fiyatları ortalama olarak 120 tl civarlarında’dır.

Tüyap günlük kiralık daire

Tüyap günlük kiralık daire aramalarına haftanın 7 günü 24 saat boyunca aktif olarak hizmet vermekteyiz. Günlük daire kiralama veya saatlik daire kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için hemen iletişime geçin. Tüyap günlük kiralık daire Beylikdüzü bölgesinde Last Point residence içerisinde 1+0 , 1+1, 2+1 daireler olmak üzere konaklama yapmak isteyen misafirlerimize 7 gün 24 saat kapımız açıktır.  Beylikdüzü günlük kiralık daire hizmeti veren firmamız Last Point Turizm olarak firma prensibimiz dairelerimizde kalacak kullanıcılara kendilerini evlerinde hissettirmek, temiz ve konforlu bir konaklama imkanı sağlamaktır.

Last Point Turizm Otelcilik firması olarak odalarımızı her daim konaklamaya hazır şekilde titizlikte ve dezenfekte edilmiş şekilde tutuyoruz. Konaklama yapacak olan misafirlerimiz kendilerine çok rahat hissedecek ve memnun kalacaklardır. Tüyap civarında konaklama yapılacak en uygun fiyatlı günlük kiralık daireler yine firmamız tarafından sağlanmaktadır.

">  <a href=

Tüyap günlük kiralık daire fiyatları

Tüyap günlük kiralık daire fiyatları her firma kendine göre fiyat politikası belirlemiştir ve bu fiyatlar tüyap civarında ki günlük kiralık daire işi yapan ofislerde minimum 120 tl’ den başlamaktadır ve kiralamış olduğunuz dairenin konaklama süresine ve büyüklüğüne göre değişmektedir.

Last Point günlük kiralık daire fiyat listesi

  • Stüdyo dairelerimizde kalmak isterseniz 1+0 Günlük kiralık daire  fiyatı 119 tl’dir.
  • 1+1 Günlük kiralık daire fiyatı 199 tl’dir.
  • 2+1 Günlük kiralık daire fiyatı 299 tl’dir.

Kiralık daire fiyatları konaklama yapacağınız süreye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Lütfen günlük kiralık daire fiyatlarını öğrenmek ve rezervasyon yaptırmak için bizimle iletişime geçin.

Aklınızda ki tüm sorular için firmamızla iletişme geçebilirsiniz >>  ozyurtlargunluk.com

"<yoastmark

 

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz en kısa sürede yardımcı olucaktır lütfen mesajınızı bırakınız.
👋 Nasıl yardım edebilirim?