Last Point Günlük Kiralık Daire Beylikdüzü İstanbul

Last Point günlük kiralık daire Beylikdüzü / İstanbul

Last Point residence günlük kiralık daire arayanlar için Beylikdüzü / İstanbul bölgesinde en popüler apart otellerden biri haline gelmiştir. Bu yazımızda Last Point günlük kiralık daire Beylikdüzü İstanbul konumunda günlük kiralık daire fiyatlarından ve dairelerin özelliklerinden kısaca bahsedicez.
Beylikdüzü günlük kiralık daire fiyatlarını öğrenmek için firmamızın yetkilisi ile whatsapp üzerinden veya telefonla hemen görüşüp rezervasyon yaptırabilirsiniz. Günlük veya saatlik oda hizmetleri mevcuttur.
Hemen tıklayarak adresimize ulaşın >>> Last Point Günlük Kiralık Daire Hizmetleri 

Last Point Günlük Kiralık Daire Beylikdüzü İstanbul
Last Point Günlük Kiralık Daire Beylikdüzü İstanbul Last Point Konaklama

Beylikdüzü günlük Kiralık Daire Fiyatları

Beylikdüzü günlük kiralık daire fiyatları 119 tl’den başlamaktadır. Günlük kiralık eşyalı daireler 1+0 , 1+1, 2+1 olarak üç büyüklükte mevcuttur.
Eşyalı günlük kiralık daire Beylikdüzü bölgesinde aylık 10.000 tl’den başlamaktadır. Bu fiyatlara tüm faturalar dahildir. Beylikdüzü eşyalı kiralık daire fiyatları almak isterseniz size özel fiyatlar verebiliriz. Kalacak kişi sayısı veya gün sayısına göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Beylikdüzü Last Point günlük kiralık eşyalı dairelerimizde 7/24 kesintisiz fiber internet bulunmaktadır.

Beylikdüzü günlük kiralık daire fiyatları
Beylikdüzü günlük kiralık daire fiyatları Last Point Residence Last Point Konaklama

Eşyalı Günlük Kiralık Daire Fiyatları

  • 1+0 Eşyalı Günlük Daire 119 tl
  • 1+1 Eşyalı Günlük Daire 199 tl
  • 2+1 Eşyalı Günlük Daire 299 tl

Bu fiyatlar kısa konaklama olarak en düşük rakamlardan uzun süreli konaklamalar için firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Saatlik otel odası kiralamak veya günlük eşyalı daire kiralamak için bizimle iletişime geçin ve kısa sürede size yardımcı olalım.

Beylikdüzü özyurtlar günlük kiralık daire yazımızda aklınızda ki diğer sorulara yanıt bulabilirsiniz. Yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. >>> Last Point günlük kiralık daire

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz en kısa sürede yardımcı olucaktır lütfen mesajınızı bırakınız.
👋 Nasıl yardım edebilirim?