Beylikdüzü Tüyap Günlük Kiralık Daire

Last Point Beylikdüzü Tüyap günlük kiralık daire iletişim ve fiyat bilgileri

Beylikdüzü Tüyap günlük kiralık daire hizmeti için Last Point Konaklama olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Günlük kiralık daire fiyatları firmalar arasında değişkenlik göstermektedir. Konaklama yapacağınız güne ve kalacağınız kişi sayısına göre fiyatlar değişmektedir. Tüyap günlük kiralık daire fiyat ve iletişim bilgilerini makalemizde bulabileceksiniz.

beylikdüzü tüyap günlük kiralık daire fiyatları
Beylikdüzü Tüyap Günlük Kiralık Daire

Tüyap Günlük Kiralık Daire Fiyatları

Günlük kiralık daire fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz. Fiyatlar konaklama yapacağınız gün sayısına göre değişebilir, lütfen bizi arayarak telefonda net fiyat bilgisi isteyin.

  •  1+0 daire fiyatı – 119 tl
  •  1+1 daire fiyatı – 199 tl
  • 2+1 daire fiyatı – 299 tl

İhtiyacınıza yönelik özel günleriniz için beylikdüzü jakuzili günlük kiralık dairelerimiz mevcuttur.

  •  Jakuzili günlük kiralık daire fiyatı – 399 tl’dir.

Beylikdüzü tüyap yakınlarında günlük kiralık daire fiyatları sizler için toparladık ve sitemizde yayınladık. Lütfen konaklama yapmadan önce arayarak rezarvasyon yapınız ve dairelerimizin müsaitlik durumuna göre yer ayırtınız.

Ve konaklama yapacak misafirlerin merak ettiği Tüyap civarındaki günlük kiralık dairelerin fiyatlarını sizler için cevapladık. Aşağıda günlük kiralık daire firmamızın adresini bulabilirsiniz.

Tüyap Günlük Kiralık Daire

Tüyap fuar alanı yakınlarında günlük kiralık daire arayışlarınıza fiyatlarını öğrendikten sonra yapacağınız ilk iş firmamızın iletişim bilgilerinden bize ulaşarak dairelerimizin müsaitlik durumunu öğrenmek ve rezervasyon yaptırmak olacaktır.

Konaklama yapmak için aşağıda ki bağlantıya tıklayarak direk firmamızın konumuna gelebilir veya bizi telefonla arayabilirsiniz.

Beylikdüzü Tüyap günlük kiralık daire hizmeti 2015 yılından beri firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Tüyap fuar alanına gelen işverenler ve misafirlerin günlük kiralık konaklama hizmetini 2015  yılından bu yana sorunsuz ve titiz bir şekilde karşılamaktayız.

>>Last Point Konaklama<<

Konaklama hizmeti almadan önce dairelerimizi gezerek istediğiniz daireyi seçebilirsiniz ve istediğiniz gün kadar konaklayabilirsiniz. Ayrıca konaklama yapacağınız daireler her zaman dezenfekte edilerek konaklamaya hazır bir şekilde tutulmaktadır. Firmamıza ait tüm dairelerimizde sınırsız internet bağlantısı bulunmaktadır. İstenildiği takdirde odalarımızda bulunan menülerden dışardan sipariş vererek yiyecek içecek ve diğer market ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Last Point Konaklama firmasının kahvaltı veya öğle yemeği gibi yemek tahütü yoktur. Odalarımızda kalacak müşteriler kendi yiyecek ve içeceklerini dışardan getirmelidirler.

Beylikdüzü Tüyap günlük kiralık makalemizde aklınıza takılan herşeyi açıklamaya çalıştık. Diğer tüm sorunlar için bize whatsapptan ulaşabilir veya telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Telefon ve iletişim bilgilerimiz için hemen tıklayın  >>> Tüyap Günlük Kiralık Daire

 

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz en kısa sürede yardımcı olucaktır lütfen mesajınızı bırakınız.
👋 Nasıl yardım edebilirim?