Beylikdüzü Pansiyon Fiyatları – Ozyurtlargunluk.com

Beylikdüzü Pansiyon

Beylikdüzü pansiyon hizmeti firmamız tarafından 5 yılı aşkın bir süredir verilmektedir. Konaklama hizmeti alacak kişilerin Beylikdüzü pansiyon aramalarına olarak Last Point Residence’de bulunan stüdyo ve 1+1 dairelerimizi ihtiyaca veya konaklama yapacak kişinin miktarına göre 2+1 daire olarakta en uygun fiyatlı pansiyon şeklinde karşılayabilirsiniz. Beylikdüzü kiralık daire 1+1 eşyalı aramalarınıza firmamız toplam 45 dairesi ile Last Point Residence’de hizmet vermektedir. Beylikdüzü Tüyap yakınlarında uygun fiyatlı konaklama hizmeti arıyorsanız bizimle iletişime geçin.

Beylikdüzü pansiyon
Beylikdüzü pansiyon

Pansiyon Fiyatları

Pansiyon Fiyatları Beylikdüzü bölgesinde firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Oratalama minimum günlük Beylikdüzü pansiyon fiyatları 119 tl’den başlamaktadır. Kiralık pansiyon aramalarınıza Beylikdüzü Tüyap Fuar alanının hemen yanında ki Last Point Residence’de 1+0, 1+1, 2+1 dairelerimizle hizmet vermekteyiz. Fiyatlar 119 tl’den başlamaktadır ve 299 tl’ye kadar çıkmaktadır. Günlük kiralık pansiyon hizmetlerimizden yararlanmak için hemen iletişime geçin.

Pansiyonda neler olur ?

Pansiyonda neler olur sorusuna kısaca konakladığınız pansiyona göre değişmektedir. Girişte kahvaltı dahil olarak anlaştıysanız kahvaltı dahil pansiyon hizmeti alırsınız diğer öğün yemekleri dışardan yersiniz. İnternet bağlantısı olan pansiyon hizmeti alabilirsiniz. Bunu girişte sorarak kesinleştirebilirsiniz. Bizim dairelerimizde yiyecek ve içecekler konaklama yapacak kişilere ait. Bizler sadece kalacak oda ve internet dahil geri kalan herşeyi karşılıyoruz. Uzun dönem pansiyon kiralama için fiyatlar değişken olabilir bu yüzden iletişime geçerek net fiyatı öğrenebilirsiniz.

Pansiyonda yaş sınırı var mı ?

Pansiyonda yaş sınırı var mı sorusu net bir şekilde 18 yaş altı kişiler kendi başlarına pansiyonda kalamazlar olarak yanıtlayabiliriz. 18 Yaşından küçüklerin ev kiralayamayacağı için böyle birşey mümkün değildir. Bu yüzden firmamıza teklif etmeyiniz.

Pansiyonda kalmak için evli olmak gerekli mi ?

Pansiyonda kalmak için evli olmak gerekli mi sorusu bizlere bir çok müşterimiz tarafından sorulmaktadır. Bu tamamen firmanın insiyatifine kalmış birşeydir. Biz firma olarak kişilerin evli veya bekar olduklarıyla ilgilenmiyoruz. Kimlik bilgilerini sadece kayıt ediyoruz, herhangi bir suça karışmış veya polis tarafından aranan kişilerin takibini yapabilmek için. Veya otel odasında şahıslardan birine birşey olursa kiminle geldiğini kayıt altına alabilmek gibi nedenlerden dolayı kimlikleri kontrol altına alıyoruz.

Beylikdüzü Pansiyon İletişim

Last Point Konaklama tüm konaklama ihtiyacınızı karşılayacak uygun fiyatlı ve Beylikdüzü metrobüse çok yakın Tüyap fuar alanının hemen yanında kurumsal bir firmadır.

İletişim için hemen tıklayın >>> Last Point Konaklama Günlük Kiralık  Daire Beylikdüzü

Yazımızda tüm detaylardan bahsettik ve firmamızın iletişim bilgilerini verdik. Lütfen aklınıza takılan tüm soruları makalemizin altında bize sormaktan çekinmeyin.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz en kısa sürede yardımcı olucaktır lütfen mesajınızı bırakınız.
👋 Nasıl yardım edebilirim?